3M Cubitron II lamellenschijf type 967A
3M Cubitron II lamellenschijf
mm + K (diameter + korrel)
Verkoopseenheid: per 50
Stukprijs: 5,35 excl. BTW / ( 6,47 incl. BTW)
267,50 (excl. BTW)
323,68 (incl. BTW)

Productomschrijving

3M Cubitron II lamellenschijf type 967A

Sneller schuren met minder druk

De 3M Cubitron II lamellenschijf type 967A is uitgerust met de geavanceerde 3M™ Precision Shaped Grain technologie. Hierdoor schuurt deze schijf sneller en efficiënter onder minder druk, wat zorgt voor een verhoogde productiviteit en minder vermoeidheid bij de gebruiker.

Koel schuren voor een perfect oppervlak

Dankzij het ontwerp dat koel werkt, helpt de 3M Cubitron II 967A verkleuring, oxidatie en het ontstaan van hittebarstjes op metalen oppervlakken te voorkomen. Hierdoor is deze schijf ideaal voor hittegevoelige materialen zoals roestvrij staal, titanium en nikkellegeringen.

Verspanen en blenden in één beweging

De 967A lamellenschijf kan zowel verspanen als blenden in één enkele bewerking, wat het werkproces aanzienlijk versnelt. De duurzame heavy-duty polyester/katoenen rug zorgt voor een gelijkmatig slijtagepatroon, zelfs onder lage tot medium druk.

Extra lange levensduur en efficiëntie

Een geïntegreerde grinding-aid verlaagt de warmteontwikkeling tijdens het schuren, wat de levensduur van de schijf aanzienlijk verlengt. Zo geniet je van constante prestaties bij zelfs de meest veeleisende toepassingen.

Voordelen

werkt zeer snel
lange levensduur